BIO udrażniacz KUCHNIA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Natychmiast ( w dni robocze)
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bioudrażniacz odpływów DB406  Kuchnia

Kuchnia są to złożone mikrobiologiczne preparaty o działaniu ukierunkowanym na rozkład jak i zapobieganie powstawaniu złogów organicznych w odpływach sanitarnych (zlewy, wanny, kratki odpływowe, syfony).

Preparaty zawierają mieszaninę mikroorganizmów o wysokiej aktywności enzymatycznej zdolnych do degradacji różnych związków organicznych w tym białek, węglowodanów, tłuszczów itp

 

Preparaty te mogą być stosowane do każdego rodzaju odpływów (zgodnie z ich przeznaczeniem) zarówno w gospodarstwie domowym jak i placówkach gastronomicznych. Preparaty te są bezpieczne dla instalacji sanitarnych i odpływowych.

 

 

Skład: Preparat składa się z kompozycji niepatogennych mikroorganizmów zawieszonych na nośniku organicznym stanowiącym jednocześnie substancje startowe dla bakterii.

 

Preparat nie zawiera żadnych substancji chemicznych klasyfikowanych jako niebezpieczne. Jego składniki są w pełni biodegradowalne i nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego.

 

Znajdujące się w preparacie bakterie po przejściu przez system kanalizacji powodują dalszą degradację związków organicznych w szambach i oczyszczalniach ścieków.

Działanie:

Preparat wprowadzony do instalacji sanitarnej powoduje:

• rozkład bądź przeciwdziałanie powstawaniu złogów organicznych w instalacjach odpływowych,

• eliminację fetorów z syfonów i systemów odpływowych,

• rozkład białek, tłuszczów, węglowodanów oraz włosów i paznokci,

• przeciwdziałanie zapychaniu rur kanalizacyjnych.

 

Dawkowanie:

Preparat winien być wprowadzony do instalacji sanitarnej wieczorem bądź w sytuacji okresowego niekorzystania z odpływu (przez kilka godzin)

 

Preparat aplikujemy w ilości 5 gramów (1 pełna miarka) i zalewamy ok. ½ litra letniej wody. Prewencyjnie preparat stosujemy co 30 dni, w przypadku wystąpienia niedrożności preparat należy stosować częściej w zależności od skali problemu jak i obciążenia instalacji (wielkość i charakter złogu, ilość osób korzystających, zrzut ścieku, ilość zlewanego tłuszczu, średnica rur odpływowych, spadek sieci kanalizacyjnej itp)

Środki ostrożności: Stosować preparat zgodnie z instrukcją zawartą na etykiecie. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w zamkniętym pojemniku. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i źródeł ciepła.

Okres trwałości: 24 m-ce od daty produkcji.

Dostępne opakowanie: pojemnik 100 gramów (20 dawek).

 

 

 

Dzięki wysokiej zdolności metabolicznej użytych bakterii usuwa złogi tłuszczowe, białka, skrobię oraz pozostałe resztki organiczne mogące stanowić źródło zatoru.

Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów w systemach odpływowych. Stosowany regularnie zapobiega powstawaniu zatorów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl