Produkt dnia
Pojemnik na zużyte baterie
Pojemnik na zużyte baterie
39,90 zł
Mugga Spray DEET 50%-75ml
Mugga Spray DEET 50%-75ml
69,00 zł 24,50 zł
szt.
Biosan KZ 2000 - 1kg
Biosan KZ 2000 - 1kg
72,00 zł
szt.
FOGGER ODYMIACZ  na pluskwy,muchy, mrówki, kleszcze
FOGGER ODYMIACZ na pluskwy,muchy, mrówki, kleszcze
199,00 zł 119,00 zł
szt.
Chlorella Pyrenoidosa 1200 tab.
Chlorella Pyrenoidosa 1200 tab.
147,00 zł
szt.
CIPEX 10E  oprysk na komary kleszcze
CIPEX 10E oprysk na komary kleszcze
89,00 zł 59,00 zł
szt.
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Olejarnia Aristeon jest tradycyjną rodzinną firmą znajdującą się w Lithakia wyspy Zakintos.

Firmę założono w 1850 roku. Pierwszą prasą była prasa napędzana przez zwierzęta — pewna jej część zachowała się do dzisiaj.  Następnie używano metalowych pras, a jeszcze później hydraulicznych. Od tamtych czasów technologia bardzo się zmieniła, a potrzeba zmodernizowania olejarni doprowadziła do powstania w 2008 roku nowoczesnej jednostki zajmującej się ekologiczną uprawą drzew oliwnych. Olejarnia stosuje system zarządzania bezpieczeństwem żywności według normy ISO 22000:2005, posiadający certyfikat firmy TUV AUSTRIA HELLAS. Ponadto wszystkie etapy produkcji są kontrolowane przez instytucję kontroli i certyfikacji produktów biologicznych D.I.O.

Oliwa z oliwek   jest podstawowym źródłem tłuszczu w diecie śródziemnomorskiej używanej zamiast masła lub innych olejów. Zawiera przeciwutleniacze, które opóźniają procesy starzenia a także chronią serce i regulują poziom cholesterolu we krwi. Używany do sałatek i gotowania, a w wielu przypadkach oferuje wspaniałe i smaczne kombinacje. Oliwa Aristeon jest to czysty sok otrzymywany z owoców drzewa oliwnego za pomocą środków mechanicznych. Znajduje zastosowanie w leczeniu naturalnym. Oliwa Aristeon jest o bardzo niskiej kwasowości < 0,4%. Znana jest z wysokiej zawartości kwasów jednonienasyconych. Zawiera polifenole, flawonoidy, witaminę E, prowitaminę 7, minerały i pierwiastki śladowe, które oferują wspaniały przeciwutleniacz. Naturalny sok z oliwy z oliwek z idealnym i specjalnym składem chemicznym daje zdrowie i długowieczność.

Jak powstaje oliwa Aristeon:

 Zakynthos – to grecka wyspa, która jest jednym z najbardziej magicznych miejsc na ziemi. To właśnie tutaj od 1850 roku powstaje najbardziej aromatyczna, najczystsza i najwyższej jakości oliwa z oliwek. To, co dodatkowo wyróżnia oliwy Aristeon to oprócz tej tłoczonej na zimno, seria oliw z dodatkiem: cytryny, czosnku, czy gorzkiej
pomarańczy. Nie sposób także oprzeć się pokusie i nie spróbować najsmaczniejszej oliwy Dopia powstającej z najstarszych drzew oliwnych z tego regionu. To prawdziwa uczta dla koneserów oliwy z oliwek dostępna tylko przez krótki czas w roku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl