Sanidenn - 250 gram

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 26,00 zł 26.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Biopreparat  Sanidenn opakowanie - 250 gram

Preparat, bakterie do usprawnienia działania wszystkich typów oczyszczalni przydomowych oraz utylizacji ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach.
Likwiduje fetory oraz zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, upłynnia osady denne oraz likwiduje kożuchy powierzchniowe.Powoduje rozkład szkodliwych substancji.Bardzo wydajny !!!

DZIAŁANIE:
W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja niepatogennych mikroorganizmów o ściśle ukierunkowanym działaniu. W przypadku budynków inwentarskich zmniejsza wilgotność, redukuje poziom siarkowodoru i amoniaku, upłynnia i homogenizuje biomasę w basenach gnojowych, zapobiega powstawaniu kożuchów powierzchniowych, poprawia warunki sanitarne wewnątrz tychże obiektów, znacząco ogranicza fetory.W przypadku zastosowania w przydomowych oczyszczalni ścieków usprawnia ich działanie, upłynnia pokłady osadów dennych a co za tym idzie zmniejsza częstotliwość opróżniania, likwiduje kożuchy powierzchniowe, pozwala udrożnić systemy kanalizacyjne i drenażowe, likwiduje fetory, działa w warunkach tlenowych i beztlenowych.

Biopreparat SANIDENN 250gr przeznaczony do mikrobiologicznej obróbki ścieków oraz nieczystości w oczyszczalniach, lagunach, szambach oraz w innych obiektach i urządzeniach o podobnej uciążliwości i obciążeniach (stopniu zanieczyszczeń, skażeń , zakażeń), utylizacji gnojówki i gnojowicy w basenach i kanałach, poprawy warunków środowiskowych i sanitarnych w budynkach inwentarskich a także do likwidacji przykrych zapachów i skażeń mikrobiologicznych w otoczeniu takich obiektów.


  zwiększa sprawność oczyszczalni,
   zmniejsza częstotliwość opróżniania zbiorników,
   redukują osady denne oraz kożuchy powierzchniowe,
   poprawiają warunki sanitarne, higieniczne oraz fizyko-chemiczne ujęć wodnych,
  eliminują nieprzyjemny zapach,
  upłynniają pokłady osadów dennych w zbiornikach,
   usuwają skażenia mikrobiologiczne.
   działają w warunkach tlenowych i beztlenowych,
  powodują degradację szkodliwych substancji,
   jest zupełnie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska,

 

SKŁAD I DZIAŁANIE:
W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja niepatogennych mikroorganizmów o ściśle ukierunkowanym działaniu. W przypadku budynków inwentarskich zmniejsza wilgotność, redukuje poziom siarkowodoru i amoniaku, upłynnia i homogenizuje biomasę w basenach gnojowych, zapobiega powstawaniu kożuchów powierzchniowych, poprawia warunki sanitarne wewnątrz tychże obiektów, znacząco ogranicza fetory. W przypadku zastosowania w przydomowych oczyszczalni ścieków usprawnia ich działanie, upłynnia pokłady osadów dennych a co za tym idzie zmniejsza częstotliwość opróżniania, likwiduje kożuchy powierzchniowe, pozwala udrożnić systemy kanalizacyjne i drenażowe, likwiduje fetory, działa w warunkach tlenowych i beztlenowych.

 

 

DAWKOWANIE: 5 gramów preparatu na 1m3 pojemności zbiornika co 7 dni do zlewu lub toalety lub bezpośrednio przy użyciu dozownika (miarka dołączona jest do każdego wiaderka -w środku pod deklem)

 

Przy oczyszczaniu jezior, stawów, rzek i ujęć wodnych, średnia dawka biopreparatu wynosi 5 gramów na 1m3co 30 dni (szczegółowe dawkowanie ustala się indywidualnie dla każdego takiego obiektu).

 

Preparat może być stosowany w obecności zwierząt w tym także wodnych.  Atest: PZH/HT-2732/2012

 

Wyniki badań:

 


 

Preparat może być stosowany w obecności zwierząt w tym także wodnych. Trwałość biopreparatu wynosi 24 miesiące od daty produkcji uwidocznionej na opakowaniu, dostępny jest też w opakowaniach:  250gr, 450gr, 0,9 kg, 4,5 kg i 25 kg

(opakowanie 250gr  - wystarcza na 1rok dla pojemności 1m3Dawkowanie do zlewu lub toalety

Preparat może być stosowany w obecności zwierząt w tym także wodnych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl